חופשה בקפריסין

היי, שמי הלן, אני בחורה צעירה עם עיניים ירוקות ושיער בלונדיני. יש לי טוסיק קשוח, שדיים בינוניות ושיזוף מושלם. אני מעדיפה לבוש קלאסי יותר. הרבה יגידו שאני בחורה יפה מאוד. אני רוצה לספר לכם על החופשה הפתאומית שהייתה לי בקיץ. זה קרה באוגוסט, אני וידיד טוב שלי החלטנו שנמאס לנו מהשגרה. זרקנו הכל ונסענו לבלות לשבוע בקפריסין.  כמה מילים לגביו, הוא בערך בגילי, קוראים לו מקס, בלונדיני, גבוהה, עיניים עמוקות וגוף שרירי ומפותח. יש לו חוש הומור מצויין וסוטה. הוא מנצל את זה, כי בנות אוהבות "בנים רעים".

אז ככה, זה היה ביום ראשון, הגענו לשדה , עלינו לטיסה ודבר ראשון שעשינו כאשר נחתנו, זה התחלנו לחפש חנות או מסעדה. כאשר כבר ישבנו במסעדה התחלתי לשאול אותו:

-"מה אתה אומר, מלון, טיול מאורגן או לים?"

-"אני מציעה להתחיל ממלון, לנוח קצת. אז נעסה טיול"

-"ומה עם הים?"

-"לשם נלך בלילה. לא יהיה יותר מידי אנשים וגם לא כל כך חם"

-"טוב" – הסכמתי להצעה שלו -"אבל בו נמהר, שכחתי בגד ים. אני חייבת לקנות משהו כאן"

-"את צריכה עזרה?  אני יכול גם לעזור לך ללבוש אותו"

-"אנחנו חברים כל כך ותיקים שזה לא עובד עלי, תנסה את זה על הכלבות שלך" – חייכתי לו וקמתי מהשולחן לכיוון החנויות.

בעוד כמה שעות כבר שכבתי באמבטיה. הנשימות העמוקות שלי גרמו לשדיים שלי לעלות ולרדת. כל פעם הפטמות העומדות שלי בלטו מהמים. קמתי, נתתי למים לזרום על הגוף שלי ואז התחלתי למרוח שמן על הגוף שלי. כאשר סיימתי לטפל בגוף שלי, יצאתי לחדר. כמה דקות אחרי זה קיבלתי שיחה ממקס וירדתי למטה. לבשתי שמלה קלה לבנה וכמעט שקופה. זה היה מאוד חמוד, נשי וסקסי. הוא לבש חולצה לבנה צמודה שרק הדגישה את הגוף שלו ומכנסיים קצרים. כל הסיור דיברנו על כל מיני שטויות כי הסיור היה משעמם רצח. קיבלנו מספר הערות והמדריך ואז בסוף החלטנו לעזוב את הסיור. טיילנו בעיר, דיברנו וצחקנו.

-"איזה כיף שהכרנו אחד את השני אז" – הוא אמר לי -"אני לא מרגיש כל כך חופשי עם אף אחד. בנוסף את גם יכולה תמיד למצוא בחורה חדשה" – אחרי שהוא אמר את זה הוא התחיל לצחוק.

-"כן…אבל אני ממש לא קשורה לזה. כל בחורה הייתה רוצה מפגש אינטימי איתך בעצמה"

-"כן, כל בחורה….כמעט. טוב..בוא נקנה בקבוק שתיה ונלך על החוף"

-"בכיף"

רצנו לחנות…כבר היה לילה וירח היה כמעט מקור אור היחד. סיימנו בקבוק יין עם שוקולד ואז עברנו לויסקי. אני לא אוהבת את המשקה הזה אבל זה משקה מאוד משחרר שמריץ את הדם ומשחרר את כל הפנטזיות שלנו. החלטנו להיכנס למים. הורדתי את השמלה שלי ונשארתי בבגד ים החדש. בחזייה הלבנה לא החביאה את הפטמות העומדות שלי וחוטיני הדגישו את הטוסיק שלי. ראיתי אותו קופא לשניה ואז שמתי לב לבליטה במכנסיים שלו. ברגע זה קפצתי למים. שניה אחרי זה הוא היה לידי. צחקנו חזק, השפרצנו מים. אז המבטים שלנו נפגשו והרגשתי שמשהו השתנה בינינו. פתאום הוא תפס את התחת שלי והרים אותי. אני תפסתי אותו עם הרגליים והשפתיים שלנו התחברו בנשיקה. זה היה משהו משוגע. הלשונות שלנו רקדו, השפתיים הוציאו גניחות. הוא לקח אותי אל החוף

-"את כל כך יפה , אין לך מושג כמה חיכיתי לזה"

אם המילים האלה הוא הוריד את חזייה שלה והתנפל על השדיים. הוא מחץ אותם עם הידיים, ליקק את הפטמות ומצץ אותם. כל מה שנשאר לי לעשות זה לזרוק את הראש לאחור ולהנות מכל רגע. הוא בינתיים ירד יותר ויותר למטה. אז הוא משך את התחתונים שלי והלשון שלו מצא את הכוס. התחלתי לצרוח.

-"כן! מקס, כן! עוד! אל תעצור!"

אז הוא מסובב אותי על ארבע, מנשק את התחת, משחק קצת עם הדגדגן שלי ואז הזין שלו חודר לתוך המנהרה שלי.

-"כן, מתוקה, את כל כך צרה וחמה!"

הוא זיין אותי בקצב מהיר ובכל כך הרבה כוח שתחת שלי הפך לאדום תוך שניה. אני צרחתי, הוא גנח. ביקשתי עוד ועוד, והוא זיין אותי עוד ועוד.

-"תגידי מה את רוצה?"

-"אותך"

-"יותר מדוייק"

-"אני רוצה שתזיין אותי"

-"כן, אני הולך לזיין אותך כמו כלבה אמיתית" – הוא תפס את השיער שלי ומשך אותם לאחור. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית שמוכנה להגשים את כל החלומות של הלקוח שלה. 

-"כן, אני הכלבה שלך, כן. תזיין אותי. עוד!"

הוא התחיל להביא לי סטירות על תחת. אחרי זה רכבת על הזין שלו. הוא נשך בכוח את הפטמות שלה. זה כאב, אבל הכאב הזה היה נעים. כאשר הוא סוף סוף גמר ונפל לידי שמעתי ממנו:

-"סוף סוף זיינתי אותך, את לא מבינה כמה רציתי את זה"

והיה לנו עוד 6 ימים של חופש.