חיים של סטונדיות

הן נפגשו ישר אחרי הלימודים, נכנסו כמעט בריצה לחדר מעונות. בלי כוח להמתין יותר השפתיים שלהן נפגשו ברגע שדלת נסגרה מאחוריהן. בלי לתת אחת לשניה אפשרות להחזיר את הנשימה. אחרי שהן סיפקו את הרעב הראשונה של התשוקה הבוערת שלהן, הם עצרו לשניה כדי להוריד את הבגדים שלהן שהפריעו להן להנות מהיופי של הגופות הערומות שלהן ומהמפגש האינטימי המתפתח ברגעים האלה.

ענת הייתה יותר מהירה מהחברה שלה. היא הספיקה ראשונה לשחרר את השדיים של מורן מהשבי של החזייה.  הפטמות הורודות של מורן כאילו הרגישו את החופש ורגע אחרי זה כבר היו בפה של ענת. היא התנפלה כל כך חזק על הפטמות שממבט ראשון היה אפשר לחשוב שהיא מנסה לאכול את החלק מהדהים של גוף החברה שלה. היא חיבקה את מורן, בלי להראות כוונה לשחרר את השדיים שלה מהפה. היא לקחה את מורן אל מיטה ונתנה לה ליפול עליה. אחרי זה היא עלתה על מורן, חיבקה אותה חזק ונצמדה עם הגוף הערום שלה לגוף הערום של החברה. הפה שלה חסם את הפה של מורן והן בשמחה המשיכו את הנשיקה שלהן.

רגע אחרי זה כאשר היא שיחררה את השפתיים של מורן, היא המשיכה את הדרך שלה על הגוף המתוק של החברה. נשיקות על הצוואר ואז אל השדיים, ליקוק על כל פטמה ואז הלשון שלה המשיך בדרכו למטה. אל הטבור ואז יותר למטה. מורן לבשה תחתונים לבנות מבד לא שקוף בכלל, אבל הם ממש לא החביאו את הצורה של כוס שלה. ענת העבירה עם היד על כוס של החברה. היא הורידה את התחתונים והתנפלה על הפרח המתוק של החברה. הלשון שלה רקד על הדגדגן וניסה להיכנס כמה שיותר עמוק לתוך החור החם והרטוב. אחרי שהיא ליקקה את האצבעות שלה, היא התחילה לעסות את החור השני של מורן בלי להפסיק את הריקוד המדהים של הלשון שלה. אז הלשון שלה ירד למטה, הרטיב את החור השני וחדר לתוך פי הטבעת של החברה.

 זה גרם למורן לאבד את הנשימה. היא גנחה לפני זה, אבל כאשר אצבעות של ענת נכנסו לחור שליה היא שתקה לגמרי. הידיים שלה נחתו על הראש של ענת ומשכו אותה חזק יותר אל הכוס. האף של ענת נכנס עמוק לתוך הכוס. היא הושיטה את הידיים שלה למעלה. יד אחד מחצה את השדיים של מורן ויד שניה נכנסה לתוך הפה שלה. ענת התחילה למוצוץ את העצבעות של החברה. ברגע שאצבעות היו רטובות הן חזרו לתוך התחת שלה.  האצבעות של היד השניה סיבבו את בפטמה של מורן. כל זה גרם למורן להתפתל וצרוח בהנאה. היא הרגישה זרם חשמל עובר דרך כל הגוף שלה. זה גל של אורגזמה שכיסה את כל היצר שלה. ככה זה היה תמיד אצלן, בכל פעם שהן עושים סקס לסבי מטורף.

רוצה לראות מחשק כזה של בנות מקרוב? תמיד תוכל להזמין אותן מ-geisha-escort.com